У місті Нововолинську провели рейди з легалізації ринку праці

Сьогодні легалізація зайнятості  є одним з пріоритетних завдань як на державному, так і на місцевому рівні. На жаль, відносини між роботодавцем та найманим працівником не завжди відповідають нормам чинного законодавства.  Впродовж січня поточного року спеціалісти головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області прийняли участь у проведенні рейдів щодо виявлення фактів використання праці неоформлених працівників у складі  робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Нововолинської міської ради.

Групою було проведено 6 рейдів  під час яких обстежено діяльність 104 суб’єктів господарювання: сфери роздрібної торгівлі, громадського харчування, надання послуг населенню, транспортних послуг. За результатами обстеження було виявлено працівників та фізичних осіб – підприємців, що працювали без належного оформлення трудових відносин.

Під час зустрічей роботодавців було проінформовано  щодо неприпустимості використання найманої праці без оформлення трудових відносин, найманих працівників — про переваги легальної зайнятості,    залежність соціального захисту від сплати страхових внесків.

За результатами проведених обстежень легалізовано працю 16 осіб.