Нововолинськ отримав Європейську енергетичну відзнаку

2 лютого на ім’я міського голови Бориса Карпуса надійшов офіційний лист від Команди Асоціації «Енергоефективні міста України». У повідомленні йшлося про те, що Комісія з відбору, ретельно зваживши стартовий потенціал кожної із громад-заявників дійшла висновку про доцільність залучення Нововолинської громади до сертифікації муніципалітетів Європейська енергетична відзнака.

Європейська енергетична відзнака – це система управління, яка підтримує місцеві органи влади у впровадженні підходів міждисциплінарного планування та ефективних заходів енергетичної та кліматичної політики.

Європейська енергетична відзнака дасть нам можливість зробити систематичний аудит міста у галузі енергоефективності, а також створити постійну робочу групу, котра працюватиме над реалізацією зниження енергоспоживання та викидів вуглекислого газу за рахунок збільшення енергоефективності та використання поновлених джерел енергії, – розповіла заступниця міського голови Юлія Лефтер.

За словами Юлії Олександрівни, участь в ЄЕВ вважається цінним підтвердженням проактивної енергетичної політики, а також визнанням якості управління містом, що в свою чергу є важливим для міжнародних донорів та потенційних інвесторів.

Вже 9 лютого завідувачка сектору з питань залучення інвестицій, реалізації проєктів та грантів відділу економіки виконавчого комітету Нововолинської міської ради Вероніка Сєргєєва зустрінеться із представниками Асоціації «Енергоефективні міста України» та почне роботу з реалізації проєкту.