Міський голова Борис Карпус провів пресконференцію для місцевих ЗМІ

У середу, 3 лютого, мер міста Борис Карпус під час традиційної пресконференції підсумував напрацювання і плани роботи, відповів на запитання журналістів.
Головні теми обговорення:

  • Починається процес реформування системи централізованого теплопостачання, яка складатиметься з ряду заходів. Видача дозволів на відключення, децентралізація, тобто максимальне наближення теплоносія до споживача і модернізація системи. Вже цього тижня в мережі з’явиться відеоролик із роз’ясненнями та дорожньою картою.
  • Проводиться діалог із підприємцями, які здійснюють діяльність на проміжку вулиці Шахтарська. Є ідея спільно реалізувати проєкт асфальтування доріжки та встановлення вуличного освітлення.
  • Нововолинськ отримав Європейську енергетичну відзнаку. Участь у ЄЕВ дасть можливість зробити аудит міста у галузі енергоефективності та використання поновлених джерел енергії.
  • Міський голова підписав Меморандум про партнерство з ГО «Українська асоціація енергосервісних компаній». Вони інвестують власні кошти в енергоощадні заходи для бюджетних установ. Замінюють вікна, утеплюють фасад, горища тощо. Внаслідок економії, що утворюється, вони повертають витрачені кошти. А будівлі бюджетних установ залишаються модернізованими та енергоощадними.
  • Від сьогодні відновлює роботу плавальний басейн у Нововолинській ЗОШ №6. На сайті міськради розміщена детальна інформація про умови відвідування.