Міський голова відвідав підприємства харчової промисловості

Днями міський голова Борис Карпус і його заступниця Юлія Лефтер побували на підприємствах Нововолинська. Метою візитів є не лише оглянути «кухню» зсередини, а й дізнатися, чим місцева влада може допомогти бізнесу.

Розпочали із ТОВ «Вербена». Вони спеціалізуються на виготовленні м’ясних виробів та консервацій. Тут використовують сучасні технології виробництва електроенергії та гарячої води. Виробничі, складські приміщення розширюють та модернізовують. Планують збільшувати обсяги продукції, виходити на нові ринки.

Місцем другої зупинки став ТзОВ «Нововолинський м’ясокомбінат».

Тут також проводять і виробничих приміщень, і фірмових магазинів. Сьогодні завод виготовляє та реалізує понад 150 видів м’ясних виробів і різного м’яса. Цікавим відкриттям стало те, що Нововолинський м’ясокомбінат виготовляє сосиски та котлети для заправок WOG.

На підприємстві створені комфортні умови для працівників. Їм також забезпечують харчуванням. Позитивно видозмінюється і територія заводу. Наразі працюють над розбудовою сучасної паркувальної зони.

На завершення відвідали магазин «Вепр», де левова частка продукції є фірмовою і виготовляється на місці. М’ясні та кондитерські вироби, випічка, соуси та багато іншого. Магазин має власну концепцію та стиль, дотримується стандартів і у приготуванні, і в розміщенні на вітринах. Найголовніша потреба у кваліфікованих кадрах: технолог, кондитер.

Тішить, що бізнес у Нововолинську розвивається і нарощує обсяги. А головне, що водночас створюють додаткові робочі місця для жителів громади, – підсумував Борис Карпус.