Легальна заробітна плата – соціальні гарантії сьогодні, забезпечена майбутня пенсія

Сьогодні легалізація зайнятості є одним з пріоритетних завдань як на державному, так і на місцевому рівні. На жаль, відносини між роботодавцем та найманим працівником не завжди відповідають нормам чинного законодавства. Отримуючи заробітну плату в конверті – Ви маєте забезпечене сьогодення, але ризикуєте своїм майбутнім.

Тіньова заробітна плата тягне за собою низку негативних наслідків, серед яких і соціальна незахищеність найманого працівника (відсутність трудового стажу, відпустки, пенсійного забезпечення, гарантійної виплати у випадку отримання травм на виробництві, неможливість скористатися лікарняними під час хвороби), і чималі збитки, які завдаються державі (зменшення надходжень до бюджету, а звідси – відсутність коштів на якісне медичне обслуговування, розвиток інфраструктури).

За порушення вимог чинного трудового законодавства роботодавці притягуються до адміністративної та кримінальної відповідальності. Розмір штрафу за допущення працівника до роботи без оформлення трудових відносин становить  десять мінімальних заробітних плат.

Органи Пенсійного фонду постійно стоять на варті соціальних гарантій всіх громадян, ініціюючи вжиття спільних заходів із контролюючими та правоохоронними органами.

Впродовж січня поточного року спеціалісти головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області прийняли участь у проведенні рейдів щодо виявлення фактів використання праці неоформлених працівників у складі  робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення Нововолинської міської ради.

Групою було проведено 6 рейдів  під час яких обстежено діяльність 104 суб’єктів господарювання: сфери роздрібної торгівлі, громадського харчування, надання послуг населенню, транспортних послуг. За результатами обстеження було виявлено працівників та фізичних осіб – підприємців, що працювали без належного оформлення трудових відносин.

Під час зустрічей роботодавців було проінформовано  щодо неприпустимості використання найманої праці без оформлення трудових відносин, найманих працівників — про переваги легальної зайнятості,    залежність соціального захисту від сплати страхових внесків.

За результатами проведених обстежень легалізовано працю 19 осіб.