Борис Карпус: “Особисто контролюю процес прибирання снігу в громаді!”

На цьому наголосив міський голова у відеозверненні.

Сильні снігопади і пориви вітру не припиняються. Техніка працює на межі своїх сил і можливостей. Але результати роботи майже непомітні через стихію.

Автопарк комунальної служби не оновлювався тривалий час. 8 наявних одиниць техніки працюють постійно в місті, в селищі та селах.

За словами міського голови, є домовленість з підприємствами, приватними структурами. Вони надають свої грейдери, іншу техніку, яка приступить до роботи вже вночі.

Борис Карпус наголосив, що процес прибирання снігу контролює та перевіряє особисто!

Дякую всім активістам, які власноруч прибирають сніг. Завтра в обідню перерву я теж долучуся до цієї акції. Запрошую всіх охочих. Беремо лопати, шуфлі й будемо очищувати території садочків, шкіл та інших соціальних об’єктів. Лише спільними зусиллями ми подолаємо цю негоду! – повідомив мер міста.