Про перерахунки житлових субсидій у лютому 2021 року

18 січня 2021 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 25, якою обмежив ціну на газ на період дії карантину для побутових споживачів. Максимальна вартість газу не може перевищувати 6,99 грн./м. Постачальники газу для населення в переважній своїй більшості поставили ціну – 6,99 грн./м³ (з ПДВ). Втім, ВЕЗ «Волиньелектрозбут» змініли ціну з січня 2021 року і встановили на кілька копійок нижче.

На виконання постанови КМУ та з урахуванням повідомлень газопостачальних компаній про зміну ціни природного газу без вартості послуг доставки з січня 2021 року, управлінням соціального захисту населення буде проведено масовий перерахунок житлових субсидій за січень 2021 року на послугу з газопостачання.

З 01.01.2021 року ціна природного газу для побутових споживачів складає:

ТОВ «ВОЛИНЬГАЗ ЗБУТ» – 6,99 грн з ПДВ за м.куб.;

ТОВ «ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ» – 6,97 грн з ПДВ за м.куб.

УВАГА!

У зв’язку зі зменшенням ціни на газ, розмір субсидії з січня значно зменшиться, відповідно у березні 2021 року, сума  виплати призначеної субсидії буде меншою. Будуть автоматично відраховані суми надміру виплачених коштів у лютому за січень 2021 року.