Місто долає негоду: основна тема брифінгу міського голови

11 лютого відбувся брифінг міського голови Бориса Карпуса для місцевих ЗМІ.

Борис Сергійович розповів про ситуацію, яка склалася у місті через несприятливу погоду. Кілька днів поспіль місто долає наслідки сильних снігопадів. Загалом, ситуація контрольована, хоча й гостро відчутна потреба у техніці, адже наявний автопарк застарілий та потребує оновлення.

– Сьогодні працює 5 одиниць техніки, 2 з них очищують дороги у Благодатному та селах нашої громади. На прибирання тротуарів залучено понад 60 двірників, – сказав міський голова.

Борис Карпус пояснив причину невчасного вивезення сміття у кількох дворах. За його словами, техніка не може заїхати у двори через замети. Найближчим часом комунальники мають зробити доступ до баків і забрати сміття. Борис Карпус запевнив, що питання – на контролі у міської влади і до кінця дня має позитивно вирішитися.

Міський голова подякував свідомим підприємцям, які наводять лад біля своїх закладів та установ і попросив усіх власників бізнесу долучатися до загальноміської толоки із прибирання снігу.

– Прибирайте сніг, робіть доріжки –- створюйте комфортні умови своїм клієнтам, – закликав Борис Сергійович.

Він також нагадав, що тривають особисті прийоми громадян. Зокрема, у понеділок, 15 лютого, буде виїзна зустріч у Благодатному та селах громади. З графіками прийому міського голови та його заступників можна ознайомитися на сайті міської ради.­