Переймали досвід роботи в ЦНАПі міста Рівне

Днями працівники Нововолинської міської ради ознайомилися з ефективними рішеннями, інноваціями та перспективами розвитку Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному. До слова, цей ЦНАП є найкращим в Україні.

Юлія Лефтер, заступниця міського голови, Алла Ковальчук, керівник ЦНАПу, Олег Попков, депутат міської ради та Сергій Савчак, головний спеціаліст відділу інформаційної політики, комунікації та програмного забезпечення переймали досвід якісної роботи ЦНАПу.

Колеги з Рівного відзначили, що основною задачею працівників ЦНАПу є надання послуг високої якості, швидко і ввічливо. Важливий показник ефективної роботи – відсутність черг. Керівник ЦНАПу стежить за потоками людей і розподіляє обов’язки між працівниками так, щоб людям не потрібно було довго очікувати на послугу.

Варто створити реєстр Нововолинської територіальної громади. Це дасть можливість скоротити час для видачі довідки про реєстрацію, зареєструвати чи зняти з реєстрації мешканців. У Рівному це займає до 5 хв.

Персонал рівненського ЦНАПу регулярно проходить навчання з обслуговування і спілкування з клієнтами.

Метою поїздки було отримання нових знань і навичок для розширення ЦНАПу в приміщенні виконавчого комітету і запровадженню додаткових послуг.