Учнівську та студентську молодь запрошують до участі  у спортивній онлайн-грі

З 01 по 23 березня заплановано проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів та студентів «СпортКрафт Геймз Онлайн. Битва з тінню». Про це повідомляє  Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Організатори Заходу: Громадська організація «Бігова Україна» спільно з Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Громадською організацією «Українська федерація учнівського спорту» та Всеукраїнською громадською організацією «Спортивна студентська спілка України».

Програмою Заходу передбачено виконання щотижневого комплексу вправ.

Всі учасники Заходу які успішно виконали всі завдання (фінішери), отримують заохочувальні призи.

Реєстрація на участь у Заході відбудеться з 22 по 26 лютого 2021

року.

Кількість слотів для участі у Заході обмежена.

Правила реєстрації та участі у Заході будуть доступні за посиланням https://sportcraft.runukraine.org/ з 22 лютого 2021 року.

Запрошуємо учнівську та студентську молодь до участі  у спортивній онлайн-грі.