Рятувальники Нововолинська здійснили позапланову перевірку Територіального центру соціального обслуговування

18 лютого працівники Нововолинського МВ УДСНС України у Волинській області провели позапланову перевірку територіального центру соціального обслуговування виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Рятувальники звернули увагу на наявність первинних засобів пожежогасіння, обладнання приміщень автоматичною пожежною сигналізацією, розміщення на видимих місцях планів евакуацій, проходження персоналом інструктажів з питань пожежної безпеки, утримання в належному стані евакуаційних шляхів і виходів тощо.

Рятувальники провели інструктаж для персоналу відділення та нагадали порядок дій на випадок пожеж та надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, після пожежі 21 січня в житловому будинку для літніх людей у Харкові, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив Держслужбі з надзвичайних ситуацій провести позачергову перевірку у готелях, пансіонатах, хостелах, будниках для літніх людей.