Чим корисний Гід з державних послуг?

З метою підвищення обізнаності громадян про державні послуги, які можна отримати в Україні, а також мінімізації побутової корупції при їх отриманні, від серпня 2020 року Мінцифри запровадило Гід з державних послуг. Він розміщується на Єдиному державному вебпорталі електронних послуг «Портал Дія» та доступний за посиланням: https://guide.diia.gov.ua/.

На цьому інформаційному вебресурсі зібраний перелік усіх послуг, які надають органи виконавчої влади та місцевого самоврядування. Загалом, у Гіді міститися повна інформація щодо понад 1500 послуг. Вони розподілені на 17 категорій за сферами суспільного життя та за 36 життєвими подіями чи ситуаціями, які створено для громадян та бізнесу. Також розробники передбачили пункт Зворотний зв’язок, який дає змогу виявити проблемні напрямки та покращити сервіс.

Для того, щоб дізнатися як отримати ту чи іншу державну послугу необхідно відкрити онлайн-гід, обрати послугу, яка цікавить, і прочитати необхідну інформацію. Пошук у застосунку працює за ключовими словами та словосполученнями.

Портал постійно оновлюється та доповнюється, для того, щоб взаємодія держави та громадян була комфортнішою і простішою.

Більше про вебресурс Гід читайте у презентації: Завантажити