Навчання для учасників АТО по спеціальності «Кібербезпека»

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Нововолинської міської ради повідомляє про можливість отримання  учасниками антитерористичної операції, які перебувають на обліку в управлінні для отримання послуг з професійної адаптації, спеціальності «Кібербезпека» в проекті «Норвегія-Україна». Навчання здійснюватиметься Волинським національним університетом ім.Лесі Українки, за дистанційною формою. Орієнтовний термін навчання з 10.03 по 10.06.2021 р.

Разом з тим повідомляємо, що навчання здійснюватиметься на умовах співфінансування міжнародним проектом «Норвегія Україна» та з коштів державної бюджетної програми ««Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням із застосуванням сучасних технологій постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях».

За більш детальною інформацією звертатися до управління соціального захисту населення за адресою: м.Нововолинськ, б-р Шевченка, 7, каб. 318, тел. 32168.