Нововолинські резервісти долучилися до «Єдиного стрілецького дня»

25 лютого, згідно з планом підготовки на 2021 рік, в бригаді територіальної оборони Волинської області проведено «Єдиний стрілецький день» з резервістами (організаційним ядром) підрозділів територіальної оборони. Повідомляє пресслужба Волинського обласного ТЦК та СП

Нововолинські військовозобов’язані-резервісти також долучилися до заходу у складі управління окремої бригади та батальйонів територіальної оборони Волинської області.

На одному із полігонів Збройних Сил України відпрацьовували вправи проведення практичних стрільб з пістолета ПМ, автомата АК-74, пересування на полі бою та зачищенні приміщень, евакуацію пораненого на полі бою.

Командування Волинської бригади територіальної оборони запрошує волинян укласти контракт на проходження військової служби у резерві бригади територіальної оборони. Усім охочим звертатись за телефоном 0633521507 або до районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання.