Із суб’єктами пробації провели захід на тему соціальних норм поведінки

2 березня 2021 року у Іваничівському міськрайонному відділі філії Державної установи «Центр пробації» у Волинській області, провідний фахівеци з профорієнтації Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості Наталія Кардаш, фахівець Нововолинського міського центру соціальних служб Світлана Коптюк та провідний інспектор Іваничівського МРВ філії Державної установи «Центр пробації» Вадим Бакун  провели інформаційно-профілактичну зустріч на тему: «Профілактика вчинення правопорушень. Запобігання та протидія домашньому насильству».

Мета заходу – усвідомлення суб’єктами пробації  дотримання норм та правил поведінки  у суспільстві, недопущення повторних злочинів, вчинення насильства в сім’ї, осмислення наслідків своїх дій.

Умовно засуджених проінформували про послуги служби зайнятості, ознайомили з актуальними вакансіями.

Наталія Кардаш, провідний фахівець з профорієнтації