Борис Карпус ознайомився з роботою компанії, котра входить у десятку найуспішніших в Україні

У рамках ознайомлення із підприємствами, що успішно функціонують на території Нововолинська міський голова Борис Карпус та його заступниця Юлією Лефтер здійснили візит на компанію Роса, котра з 1996 року займається виробництвом та реалізацією товарів для творчості та хобі.

На даний час, Роса – лідер із виробництва професійних матеріалів для живопису в Україні. У 2018 році компанія Роса стала учасником проєкту «10 успішних компаній. Нова якість підприємництва в Україні».

Директор компанії Андрій Рудь розповів про історію її створення, виробничі потужності, основні критерії роботи, успіх на міжнародному ринку. Провів невелику екскурсію складськими приміщеннями та ознайомив з асортиментом товарів. Загалом виробництво компанії Роса  налічує 12 тисяч позицій.

Я приємно вражений географією продажів, – написав міський голова на своїй сторінці у фейсбуці, – товари торгової марки Роса реалізують у Європі, США, Азії.

Нещодавно Роса авторизувалася на сервісі Амазон, що дає додаткові можливості розширити коло споживачів.

За словами комерційного директора Інни Гайдученко, ключовий актив компанії – це команда. Тому персонал навчають, проводять тренінги, мотивують.

Борис Карпус із керівництвом компанії вів розмову про інфраструктуру, освітлення, організацію доїзду працівників, перспективні плани інвестування у прилеглі території.