Відбулися гарнізоні тактико-спеціальні навчання для рятувальників Нововолинська

5 березня на пункт зв’язку частини 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Нововолинська поступило повідомлення про те, що сталася пожежа в одному із відділень торговельного центру «Епіцентр К», місто Нововолинськ, вул. Луцька, 8.

Метою проведення таких навчань є відпрацювання взаємодії адміністрації об’єкту з екстреними службами міста Нововолинська під час ліквідації НС і рятування людей.

Адміністрація об’єкту вжила заходи з евакуації людей із приміщення торговельного центру, відключення електроенергії та зустріч пожежно-рятувальних підрозділів для направлення до місця пожежі та вказання під’їзду до джерел водопостачання.

Рятувальники  у складі ланки ГДЗС провели розвідку в ході якої було виявлено потерпілого, якого евакуювали на свіже повітря та передали працівникам екстреної медичної допомоги. Після чого вжили заходи для локалізації й подальшої ліквідації умовної пожежі. Особовий склад чергового караулу діяв чітко й злагоджено. Завдяки  цьому, умовну пожежу вдалося швидко ліквідувати.

В ході гарнізонних тактико-спеціальних навчань були проведені спеціально об’єктові навчання з метою досягнення злагодженості в роботі керівного складу та працівників, при виконанні заходів щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації.

До ліквідації надзвичайної ситуації долучалися  працівники 5-ї Державної пожежно-рятувальної частини, екстреної медичної допомоги, працівники  відділення поліції №1 (Нововолинськ) Володимир-Волинського  районного відділу поліції ГУ НП у Волинській області та працівники торговельного центру «Епіцентр К».