Рішення міської ради від 25 лютого 2021 року № 4/76 “Про надання згоди на передачу в оренду майна комунальної власності та включення цих об’єктів до Переліку об’єктів оренди другого типу”

НововолинськА  міськА  радА ВоЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

від 25 лютого 2021 року  № 4/76

м. Нововолинськ

Про  надання згоди на

передачу  в оренду

майна комунальної власності

та включення цих об’єктів до

Переліку об’єктів оренди

другого типу

Відповідно до  статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статті 6 Закону України від 03.10.2019 №157-IX «Про оренду державного та комунального майна», пункту 20 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна від 03.06.2020 №483, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України, рішення Нововолинської міської ради від 17.09.2020 №39/7 «Про врегулювання відносин щодо оренди майна комунальної власності територіальної громади міста Нововолинська», листа управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради  від 08.02.2021 № 144/01-11, міська рада:

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду управлінню освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради на передачу в оренду об’єктів комунального майна згідно з додатком до рішення та включення об’єкту до Переліку об’єктів оренди другого типу.
  2. Управлінню освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради:

2.1. Протягом 5 робочих днів з дати отримання рішення прийняти рішення про намір передачі майна в оренду  у формі наказу.

2.2. Внести інформацію про потенційні об’єкти оренди до ЕТС в порядку, передбаченому частиною 4 статті 6 Закону України від 03.10.2019 №157-IX «Про оренду державного та комунального майна».

1. Відділу економіки (Корнійчук Т.О.) оприлюднити інформацію про включення об’єктів оренди до Переліку другого типу на офіційному сайті Нововолинської міської ради.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Громика О.І.

Міський голова                                                                                       Б.С. Карпус

Корнійчук 30586

до рішення міської ради

25.02.2021 №