Рятувальники провели комплексне відпрацювання житлового сектору в Благодатному

Як показує статистика, саме в холодну погоду частіше стаються пожежі через порушення правил установки та експлуатації пічного опалення та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації побутових приладів. Недотримання елементарних призводить до матеріальних збитків і навіть загибелі людей.

Тому фахівці ДСНС систематично проводять заходи, які сприяють підвищенню рівня безпеки громадян, що допомагає населенню своєчасно зреагувати на загоряння та уберегти себе і оточуючих від небезпеки.

9 березня 2021 року працівники Нововолинського МВ УДСНС України у Волинській області та 5-ї ДПРЧ міста Нововолинськ провели комплексне відпрацювання житлового сектору селища Благодатне в ході якого рятувальники провели  інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів селища, нагадали городянам правила пожежної безпеки в побуті, особливу увагу приділено правильній експлуатації опалювальних та електронагрівальних приладів. Також провідним фахівцем Нововолинського МВ спільно з начальником відділу з питань НС та ЦЗ населення та старостою Благодатного Нововолинської ТГ  оглянуто найпростіші укриття (підвальні приміщення), що призначення для зниження комбінованого ураження людей від небезпечних наслідків надзвичайних ситуацій.

У ході зустрічі співробітники ДСНС зазначили, – для обігріву житлових приміщень неприпустимо застосування різних видів нестандартних або несправних нагрівальних приладів. Також, при експлуатації пічного опалення забороняється залишати без нагляду печі що топляться, доручати нагляд за ними дітям, застосовувати для розпалювання печей легкозаймисті та горючі рідини.

У ході інструктажів рятувальники вручили усім громадянам пам’ятки про заходи пожежної безпеки.