Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

11 березня, під головуванням заступниці міського голови Вікторії Скриннік відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. Члени комісії розглянули сім  питань що стосувалися захисту прав та інтересів дітей, серед яких:

–  2 питання про вирішення спору між батьками щодо участі у вихованні дитини та місця проживання дитини (батькам роз’яснені їх права та обов’язки відповідно до чинного законодавства, для розв’язання даних спорів прийняті рішення в інтересах дітей. Також батькам наголошено, що особисті конфлікти між ними не повинні порушувати інтереси дитини, спричиняти на неї негативний вплив);

– 2  питання про виконання ухвал суду щодо надання висновків органу опіки та піклування про доцільність / недоцільність позбавлення батьківських прав  батьків відносно малолітніх дітей (комісія вирішила, що відносно одного батька є підстави для позбавлення його батьківських прав відносно дитини, через свідоме самоухилення від виконання своїх батьківських обов’язків);

– комісія розглянула матеріали та схвалила порядок дій щодо захисту прав та інтересів малолітньої дитини, яка стала свідком домашнього насильства.

2 питання стосувалися влаштування дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування до сімейних форм виховання.

За результатами розгляду питань порядку денного були винесені виважені та обґрунтовані рішення в інтересах дітей й взяті на контроль до їх повного виконання.