Представники Нововолинської громади стали учасниками швейцарсько-українського проєкту “Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO

Сьогодні, 15 березня, почалася серія тренінгів у віртуальній Школі місцевого самоврядування DESPRO 2021. Це комплексний навчальний інструмент, котрий надає нові можливості та практичні інструменти для розвитку територіальної громади. Теми навчальних модулів актуалізовані під потреби як новостворених громад-2020, так і для громад з досвідом.

Заявку на участь у проєкті подала Юлія Лефтер. Пройшовши відбір за рівнем готовності та мотивації команди, нововолинська команда отримала можливість участі у серії онлайн тренінгів, що відбуватимуться упродовж березня та квітня.

Нововолинськ у  Школі місцевого самоврядування представляють: заступниця міського голови Юлія Лефтер, секретар міської ради Олена Шаповал, староста села Грибовиця Інна Степюк, староста сіл староста сіл Гряди, Кропивщина, Низкиничі, Тишковичі, Хренів Руслана Романець та начальник організаційно-виконавчого відділу міської ради Вікторія Дорош.

Вражає рівень підготовки, контент та професіоналізм тренерів, – розповіла Юлія Лефтер. – Сьогодні був потужний тренінг по презентації громади під назвою «Презентація Конфу» тренерки Maryna Hovorukhina.