Відбулося засідання виконавчого комітету: головні рішення

18 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Прийняли новий Регламент роботи виконавчого комітету. Відтепер виконком буде засідати двічі на місяць. Жителі й підприємці зможуть оперативно отримати необхідні рішення.

Члени виконкому слухали звіт про роботу виробничого управління комунального господарства.
Керівник ВУКГ Артем Жигалюк отримав доручення розробити схему санітарного очищення громади до червня цього року. Згідно з цим документом, комунальники зможуть ефективніше очищувати місто від сміття, опалого листя та снігу.
Спільно з ВУКГ проводяться розрахунки для закупівлі нових, закритих контейнерів та нової сміттєприбиральної машини.

Звітувала директор Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Валентина Журавська. У перспективі заснування Університету третього віку. А також створення банку одягу для надання гуманітарної допомоги нужденним.

Прийняте рішення про оголошення відкритого архітектурного конкурсу на кращу пропозицію встановлення пам’ятника загиблим учасникам Революції Гідності та воїнам АТО в Нововолинську.

Відбудеться конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах на дачний масив Прикордонник і район шахти №1. А також прийняте рішення розірвати договір із недобросовісними перевізниками.

Загалом розглянули 31 питання. Всі рішення будуть опубліковані на офіційному сайті міської ради.