Борис Карпус підписав Угоду про співпрацю з Асоціацією «Енергоефективні міста України»

23 березня міський голова підписав Угоду про співпрацю з Асоціацією «Енергоефективні міста України» в частині реалізації Європейської Енергетичної Відзнаки. Асоціація «Енергоефективні міста України» надає супровід й експертну підтримку містам, які проводять заходи з енергоефективності. Також організовують фахові дослідження, лобіюють інтереси громад перед Кабінетом Міністрів і Мінрегіоном.

Нововолинська міська рада працює над впровадженням Європейської енергетичної відзнаки.

Також активно беремо участь у різних проєктах. Наша ціль – максимально оптимізувати систему теплопостачання у місті. Кінцевий ефект – низькі тарифи на комунальні послуги! – наголосив Борис Карпус.