Долучайтеся до конкурсу на кращу пропозицію пам’ятника Героям Майдану та АТО

Відповідно до рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 18 березня 2021 року №79 оголошено відкритий архітектурний конкурс на кращу пропозицію встановлення пам’ятника загиблим учасникам Революції Гідності та воїнам антитерористичної операції у Нововолинську. Пам’ятний знак буде встановлений у центральній частині міста, на проспекті Дружби.

Затверджено Програму, де прописані умови конкурсу.
Зокрема, благоустрій території скверу, де планується встановлення пам’ятника, і прилеглої території; збереження зелених насаджень, передбачення їх оновлення. Перевага надаватиметься індивідуальним та ексклюзивним рішенням.

Конкурсі проєкти подаються до 16-00 год 30 квітня 2021 року в організаційно-виконавчий відділ виконавчого комітету Нововолинської міської ради.
Електронний варіант конкурсної роботи з пояснювальною запискою обов’язково також надсилається на електронну адресу: vykonk@nov-rada.gov.ua

Переможця обере журі. До його складу ввійшли фахівці у галузях архітектури, містобудування, ландшафтного дизайну, представники організатора конкурсу та громадських організацій.

За зайняте перше місце учасник отримає грошовий приз у розмірі
30 000 грн.
Решта учасників будуть відзначені заохоченням у вигляді почесних грамот, дипломів.