Порушники пожежної безпеки отримали адміністративне покарання

Міський відділ державної служби з надзвичайних ситуацій повідомляє, що упродовж вихідних у Нововолинську та селищі Благодатному робочою групою виявлено чотирьох громадян, котрі спалювали сміття.

Також сталося займання дачного будинку внаслідок спалювання сухої трави невідомою особою. За порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу, правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах на голову правління садівничого товариства «Жовтневий» складено протокол про адміністративне порушення за із накладенням штрафу.

Крім того, 24 березня у Нововолинську на проспекті Степана Бандери працівники МВ УДСНС України у Волинській області виявили палія сухої трави.

На усіх порушників пожежної безпеки  державний екологічний інспектор склав протоколи за статтею 82 КУпАП.

Рейди триватимуть й надалі, упродовж пожежонебезпечного періоду.

ДСНС нагадує: категорично забороняється спалювати сміття, розводити багаття поблизу лісових насаджень, сухої рослинності та залишати недопалки чи сірники на трав’янистій підстилці.

Необхідно пам’ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, вашому життю та здоров’ю!