Нововолинська лікарня поповнилася новими ліжками та обладнанням

26 березня Волинський обласний благодійний фонд «Карітас-Волинь» передав Нововолинській центральній міській лікарні 15 медичних ліжок. Також медзаклад поповнився протипролижневими матрацами та інвалідними візками. Їх передали в рамках проєкту «Україна – Проект – Едагем» з Бельгії.

З ініціативи та за підтримки міського голови Бориса Карпуса у співпраці з фондом «Тільки разом» вдалося сплатити доставлення медичного устаткування з Франції. Воно надійшло від благодійної установи Асоціація «Іруаз – Україна».

Медичні ліжка, матраци, каталки для хворих, фізіотерапевтичні столи, ходунки, тренажер, інвалідні візки слугуватимуть жителям Нововолинської громади.

Як відзначив Володимир Кметь, якісна співпраця з міською владою значною спрощує процедуру отримання гуманітарних допомог.

А медичні установи міста поповнюються сучасним обладнанням.