Провели роботу з суб’єктами господарювання щодо дотримання пожежної безпеки у будівлях

Заступник міського голови Олександр Громик провів нараду з підприємцями-суб’єктами господарювання, у сфері  управління яких перебувають готелі, пансіонати, будинки для людей похилого віку та осіб з інвалідністю. На території Нововолинська та Благодатного функціонує вісім таких суб’єктів господарювання.

Мета зустрічі – підбиття підсумків позапланових заходів державного нагляду за дотриманням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки. Ці заходи проводили на виконання доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля від 27 січня 2021 року №2768/1/1-21

Як повідомив начальник МВ ДСНС України у Волинській області Іван Саюк, перевірки відбувалися упродовж лютого-березня 2021 року.  Під час перевірок встановлено, що запропоновані протипожежні заходи в основному виконуються, проте, виявлено ряд протипожежних порушень, – розповів Іван Саюк.

Часто у будівлях не оброблені засобами вогнезахисту дерев’яні елементи, не проведено технічне обслуговування наявних вогнегасників, не дотримано правил експлуатації сигналізації, електророзетки та вимикачі встановлені на горючі основи.

Підприємці повідомили, що порушення ліквідовують, адже також зацікавлені у дотриманні правил пожежної безпеки, збереженні майна та здоров’я людей.

Кілька фізичних осіб підприємців не надали дозволу на проведення перевірок.