Гендерна рівність і важливість ролі жінок у політиці

Про це говорили депутатки Нововолинської міської ради під час зустрічі з громадською діячкою Юлією Вусенко, очільницею жіночого руху партії «За майбутнє» Іриною Сусловою, Членом Громадської Ради у МФО «Рівні можливості» у Верховній Раді Іриною Ярмоленко.

Долучився до розмови й міський голова Борис Карпус. Він висловив свою підтримку таким ініціативам і наголосив, що сьогодні жінки у політиці виконують важливі місії. Вони стоять на захисті не лише прав жінок, а й людей, які опинилися у складних життєвих обставинах, людей з інвалідністю, дітей.

Депутатки підтримали ідею створення групи “Рівні можливості” в Нововолинській міській раді.

Як наголосила секретар ради Олена Шаповал, це додаткова можливість розкрити потенціал громади, а також врахувати потреби кожного жителя.