Відбулася п’ята сесія Нововолинської міської ради

14 квітня міський голова Борис Карпус провів чергове засідання п’ятої сесії Нововолинської міської ради. На розгляд депутатів виносилося понад 30 питань порядку денного.

Обранці громади внесли зміни до бюджету Нововолинської територіальної громади. Спільно з Британською радою фінансуватимуть ініціативи мешканців, які виграли у конкурсі проєктів соціальної дії. Виділено 100 тис. грн на грейдерування вулиць, роботи розпочнуть уже з наступного тижня.

Депутати прийняли рішення встановлювати прапор національно-визвольної боротьби українського народу на будівлях міської ради та комунальних установ у святкові та пам’ятні дні. Підтримали питання про попередження загибелі бджіл при застосуванні пестицидів та агрохімікатів на території Нововолинської територіальної громади.

Також створили комісію з питань перевірки законності надання в оренду земельної ділянки та будівництва багатоквартирного житлового будинку на бульварі Шевченка, 35-А.

Заслухали ряд депутатських звернень, які стосувалися функціонування ФАПів у селах, облаштування спортивних майданчиків, відновлення електропостачання на шахті №9 «Нововолинська» та інші.