Нововолинські школярі повертаються за парти

З 19 квітня заклади загальної середньої освіти Нововолинської міської громади відновлять звичний навчальний процес. Це рішення прийняли 16 квітня на позачерговому засіданні міської комісії з питань ТЕБ та НС.

Наталія Тарасенко,  заступник начальника управління освіти Нововолинської міської ради аргументувала, що упродовж чотирьох тижнів діти  не відвідували заклади освіти, а ріст захворюваності серед населення не зменшився.  Натомість дистанційне навчання негативно впливає на рівень знань школярів.

Члени комісії затвердили обов’язкові рекомендації для усіх учасників навчального процесу. Зокрема, дотримання маскового режиму; температурний скринінг із веденням журналу обліку; організація відвідування навчальних закладів за графіком; наявність антисептиків та обов’язкова санітарна обробка приміщень.

Батьки можуть супроводжувати дітей до входу в приміщення школи.

Учні, які контактні з особами, хворими коронавірустною хворобою повинні залишатися вдома.