На Волині відбудуться масштабні антитерористичні навчання

Служба безпеки України планує провести на Волині багатоетапні антитерористичні навчання. Про це інформує Управління Служби безпеки України у Волинській області.
Під час тренувань посилена увага приділяється відпрацюванню дій із захисту стратегічно важливих об’єктів та кордонів держави.
Метою проведення заходів є удосконалення міжвідомчої взаємодії з протидії можливим терористичним і диверсійним загрозам.
У ході тренувань під посиленим захистом перебувають об’єкти критичної інфраструктури, у тому числі енергетичної і транспортної системи.
У навчаннях беруть участь регіональні підрозділи СБУ, Національної поліції, Держприкордонслужби, Національної гвардії, Збройних Сил України, Держслужби з надзвичайних ситуацій, а також представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.
Тренувальні заходи проводяться в умовах максимально наближених до реальних та з неухильним дотриманням прав і свобод громадян.
Під час навчань в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.
СБУ звертається до волинян із розумінням поставитися до тимчасових незручностей і належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців.
Крім того, просимо громадян інформувати правоохоронців за номером телефону довіри 097-7-911-911 у випадках:
• прибуття чи перебування підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;
• появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;
• виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;
• отримання інформації про наміри здійснення терористичної і диверсійної діяльності або інших протиправних дій.
Дякуємо громадянам за розуміння необхідності проведення антитерористичних навчань.