Підписано Меморандум щодо енергоефективності у Нововолинській громаді

Днями міський голова Борис Карпус підписав меморандум про співробітництво з французькою компанією «CodEUrope».

Мета Меморандуму – налагодження тісної співпраці та консолідація зусиль у напрямку підтримки ініціатив щодо енергоефективності у Нововолинській громаді, підготовка та реалізація спільних заходів, проектів та програм.

Активна робота вже почалась. Генеральний директор компанії «CodEUrope» Yannick Fourastier разом із представником франкомовної спільноти в Україні Володимиром Пилипенко, а також заступниця міського голови Юлія Лефтер із фахівцями відділу проєктної діяльності та інвестицій виконавчого комітету Нововолинської міської ради упродовж двох днів проводили дослідження для великого проєкту «Грін-сіті» у Нововолинську. Делегація ознайомилась з роботою «Нововолинськводоканалу» та «Теплокомуненерго», завітали у кілька навчальних закладів міста, поспілкувалися з керівником підприємства «Регіональні електричні мережі», оглянули територію полігону та індустріального парку. На цих об’єктах мають намір першочергово проводити заходи з енергоефективності.