У Нововолинську відбувся чемпіонат з шахів серед школярів

Змагання пройшли в приміщенні шахового павільйону, що на стадіоні СОКу “Шахтар”. Десять колективів з навчальних закладів міста виборювали першість за швейцарською системою. Команди складалися з двох хлопців та однієї дівчини.

Перемогу вибороли спортсмени ліцею-4 (Анастасія Зарубко, Дмитро Коваль, Сергій Гутовський). Срібні медалі в команди НЕМК-1 (Альона Кравчик, Олег Габер, Олександр Головльов). Бронзові нагороди вибороли шахісти НЕМК-2 (Софія Ткачук, Максим Тимощук, Ілля Федорчук ).
Учасники нагороджені медалями та грамотами. Чемпіони отримали перехідний кубок та іменні шахи.

Захід організований управлінням освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради та ЦФЗН” Спорт для всіх” СОКу “Шахтар”. Спонсорами змагань стали підприємства: “Роса”, “Нововолинський ливарно-механічний завод”, клініка “Bodro”, Бош авто сервіс “Формула”.