Дев’ять дітей з Нововолинської громади оздоровлюються у «МДЦ «Артек» та «УДЦ «Молода гвардія»

7 травня 2021 року на оздоровлення до ДПУ «МДЦ «Артек» на ІІІ тематичну зміну за рахунок бюджетних коштів направлено 5 дітей пільгових категорій, з них: 2 дітей з інвалідністю, 2 – з малозабезпечених сімей, 1 – з багатодітної сім’ї. Інформує управління соціального захисту населення Нововолинської міської ради.

До ДП «УДЦ «Молода гвардія» на ІІІ тематичну зміну за рахунок бюджетних коштів направлено 4 дітей, з них: 1 – дитина, позбавлена батьківського піклування, 1 – дитина, матері якої встановлено інвалідність ІІ групи, 1 – дитина з багатодітної сім’ї, 1 – дитина загиблого військовослужбовця. Діти оздоровлюватимуться протягом 21 дня.

Бажаємо дітям гарного відпочинку та активного дозвілля! З питань оздоровлення дітей віком до 18 років звертатися до управління соціального захисту населення за телефоном: 3-14-96.