Відбулась робоча зустріч працівників соцзахисту та ЦНАПу

Головною темою зустрічі працівників Управління соціального захисту населення та Центру надання адміністративних послуг були зміни до порядку призначення житлових субсидій з 1 травня 2021 року. Нагадаємо, що Уряд постановою від 14.04.2021 №420 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» вніс зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848.

– У 2021 році призначення житлової субсидії (у тому числі на наступний період) буде проводиться лише після подання нової заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. – акцентувала начальник управління соціального захисту населення виконавчого комітету Нововолинської міської ради Наталія Волчанюк.

Головний спеціаліст управління соцзахисту наголосила на головних пунктах, на які потрібно звернути увагу працівникам ЦНАПу при отриманні документів від громадян.

Обговорили ряд питань, які виникають під час роботи і запланували провести зустріч наступного тижня.