До уваги учасників АТО/ООС

На виконання „Порядку проведення психологічної реабілітації  постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 27 грудня 2017 р. № 1057 (зі змінами), комісією при управлінні соціального захисту населення та на підставі Наказу №20/агп від 17.05.2021 року визначено санаторії, що надаватимуть відповідну реабілітацію, а саме:

• санаторій „Лісова пісня” Волинської області,
  • ДП ”Клінічний санаторій „Авангард” Вінницької області,
  • ДП ”Південь-Курорт-Сервіс санаторій „Орізонт” Одеської області.

Послуги даної реабілітації передбачають:

• індивідуальне консультування;
  • діагностику;
  • психологічну просвіту та інформування;
  • підтримку та супроводження;
  • індивідуальну або групову психотерапію;
  • групову роботу (проведення психологічних тренінгів,інтерв’ю,занять);
  • декомпресію.

Для того, щоб скористатись реабілітаційними послугами необхідно подати до управління соціального захисту населення (замовника послуг) за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) заяву, до якої додаються:

• копія посвідчення (засвідчена підписом особи) учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника війни, члена сім’ї померлого(загиблого), постраждалого учасника Революції Гідності;
  • копія документа (засвідчена підписом особи), що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення, або копія документа про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення;
  • копія свідоцтва про шлюб для отримувачів послуг дружин (чоловіків) осіб: учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника війни, постраждалого учасника Революції Гідності.

Місце проходження реабілітації (санаторій) заявник обирає самостійно з числа вищезазначених та повідомляє про своє рішення управління соцзахисту населення. Після чого укладається тристоронній договір (управління, санаторій, заявник) для проходження   реабілітації.

На 2021 рік виділено 111339 тис.грн. ,що передбачає проходження даної реабілітації орієнтовно 8 чоловік з числа учасників АТО/ООС.

Виплата грошової компенсації  вартості проїзду до санаторіїв та назад відшкодовується вищезазначеній категорії осіб відповідно до постанови КМУ від 23 серпня 2016 р. № 528 (зі змінами).

За більш детальною інформацією звертатися в управління соціального захисту населення виконавчого комітету Нововолинської міської ради за адресою: м.Нововолинськ, б-р Шевченка, 7, каб. 318, тел. (03344) 32168.