У Нововолинську вшанували Героїв бою під Волновахою та відзначили річницю перепоховання Тараса Шевченка

22 травня біля Меморіальної стели загиблих учасників Революції Гідності та Героїв АТО на Майдані Незалежності відбулася година пам’яті «Навічно в пам’яті людській». У заході взяла участь заступниця міського голови Вікторія Скриннік, представники громадської організації “Незламні нововолинці”, військові, духовенство, депутати міської ради, працівники освіти та культури, рідні військових, які віддали життя під час проходження служби у зоні АТО.

Панахиду за загиблими біля Волновахи відслужив настоятель Свято-Духівського собору, митрофорний протоієрей Степан Фульмес.

До Меморіальної стели присутні поклали живі квіти. Після завершення заходу військові та представники ГО «Незламні нововолинці» відвідали могилу загиблого під Волновахою нововолинця Павла Попова.

З нагоди 160-ї річниці перепоховання праху Тараса Григоровича Шевченка на Чернечій горі біля Канева вшанували пам’ять Кобзаря. До пам’ятника поету на центральній площі міста поклали квіти.