Через дії Уряду 120 українських міст можуть лишитися без гарячої води та опалення

Через дії Уряду та «Нафтогазу» 120 міст, у тому числі на Волині, де проживають 5 млн людей, уже в травні залишаться без гарячої води, а восени – без опалення. Таку комунальну свиню підсунув Уряд українському самоврядуванню не дотримавши даного цьогоріч у лютому слова.

20 травня 2021 року, Правління Асоціації міст України, до складу якого входить Нововолинський міський голова Борис Карпус, обговорило критичну ситуацію, що склалася у сфері комунальної теплоенергетики.

Правління Асоціації міст України схвалило Заяву:«Ми, представники місцевого самоврядування, вимагаємо:► негайно розблокувати рахунки комунальних підприємств та припинити нарахування непомірних штрафних санкцій;► компенсувати втрати комунальних підприємств, які виникли внаслідок рішень, ухвалених органами державної влади;► гарантувати постачання природного газу в достатніх обсягах комунальним підприємствам на умовах післяплати за ціною, що врахована в діючих тарифах на тепло та гарячу воду для населення,► ухвалити законопроект, що забезпечить реструктуризацію заборгованості комунальних підприємств за спожитий природний газ, списання штрафних санкцій та відшкодування різниці в тарифах».

АМУ наголошує, що ці питання необхідно вирішити невідкладно! Не можна залишати людей без послуг і перекладати на місцеві бюджети витрати, які вони не зможуть покрити.Волинське регіональне відділення Асоціації міст України