Як проходитимуть випускні у садочках та ліцеях Нововолинської громади

30 червня о 14:00 у великому залі Палацу культуру відбудеться вручення медалей випускникам ліцеїв Нововолинської громади. Традиційні урочистості у закладах освіти проходитимуть згідно з індивідуальними графіками.

До 28 травня у садочках Нововолинської громади заплановані випускні ранки. Згідно з постановами головного санітарного лікаря та Кабінету Міністрів України у приміщеннях дошкільних закладів урочистості можуть проходити лише без глядачів. Однак випускників-дошкільнят готові прийняти у малому і великому залах Міського Палацу культури, актових залах Нововолинського Центру дитячої та юнацької творчості, Нововолинської дитячої школи мистецтв.Усі приміщення надаються безкоштовно!

Більше про проведення випускних розповіла Вікторія Скриннік, заступниця міського голови.