Через помилкові дані Національної служби здоров’я України КНП “Нововолинська центральна міська лікарня” може позбутися статусу опорної для лікування пацієнтів з Covid-19

Згідно з довідкою НСЗУ щодо критеріїв оптимізації мережі закладів охорони здоров’я, які визначені для лікування коронавірусної хвороби, за березень-квітень 2021 року у Нововолинській лікарні проліковано 36 пацієнтів з Covid-19. За словами директора НЦМЛ Олега Шипелика, насправді пролікували 508 пацієнтів!

Відтак, в області визначено лише три опорні заклади, які надаватимуть медичну допомогу ковідним хворим: Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання, Волинська обласна інфекційна лікарня, Луцька центральна районна лікарня.

Нововолинська центральна міська лікарня терміново готує звернення до народного депутата Ігоря Гузя, міської влади та голови Волинської ОДА Юрія Погуляйка. Також робоча група їде до Києва для переговорів із НСЗУ.

НЦМЛ має всі необхідні умови для надання медичної допомоги хворим на Covid-19. Лікарня єдина в районі має постійну централізовану подачу кисню, оснащена 13 апаратами ШВЛ. Найближчим часом буде підключений кисневий резервуар на 500 л.

Більше інформації у відеоматеріалі.