Бюджет Нововолинської громади виконують за планом

На черговій сесії Нововолинської міської ради, яка відбулася 28 травня 2021 року, начальниця фінансового управління Галина Бурочук звітувала про виконання бюджету міської територіальної громади.

За словами Глини Вікторівни, у першому кварталі 2021 року бюджет Нововолинської міської територіальної громади склав майже дев’яносто п’ять мільйонів гривень. Ця сума на 5 мільйонів більша, як у відповідний період 2020 року. Виконання бюджету забезпечено на 102,2 відсотка до плану звітного періоду та на 101,7 відсотка до плану з розрахунку 1/365 середньоденних надходжень.

Чверть затверджених річних призначень становили власні доходи громади. Переважну частину яких формують податок на збір та доходи фізичних осіб.

Рівень виконання доходів загального фонду бюджету міської територіальної громади забезпечив фінансування бюджетних видатків. Зокрема, на передбачені у бюджеті заходи спрямовано 82 млн 145 тис гривень. З них – 72,7 відсотка витрат профінансовано коштом власних надходжень, решта – з дотацій та субвенцій з державного і обласного бюджетів.

В загальних видатках бюджету понад 70 відсотків складає заробітна плата, майже 15 відсотків оплата комунальних послуг та енергоносіїв, 4 відсотки на використання товарів та послуг, трохи більше 8 відсотків становлять поточні трансферти.

Кредиторська заборгованість по загальному та спеціальному фондах станом на 1 квітня 2021 року відсутня.