З балансоутримувачами захисних споруд Нововолинської громади провели семінар-нараду

Заступник міського голови Олександр Громик провів семінар-нараду з представниками підприємств та організацій міста Нововолинська, на балансі яких є захисні споруди цивільного захисту.

Провідний фахівець Нововолинського МВ УДСНС України у Волинській області капітан служби цивільного захисту Олена Шуба доповіла про стан 15 захисних споруд цивільного захисту населення, які  зареєстровані у Нововолинській громаді.

На семінарі-нараді обговорювали комплекс заходів, визначених рішенням обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Зокрема, укомплектування необхідними матеріалами, обладнанням та інструментами; оновлення покажчиків та табличок; формування та підготовку персонального складу осіб, відповідальних за прийняття населення у разі надзвичайної ситуації.