Як працює «швидка» допомога у Нововолинську? Ознайомилась Вікторія Скриннік

Заступниця міського голови Вікторія Скриннік завітала у Нововолинське відділення Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Вікторія Скриннік цікавилась роботою «швидкої» та  її матеріальним забезпеченням. З завідувачкою відділення Антоніною Терещук обговорювали проблемні питання. Зокрема, необхідно полагодити фасад будівлі, сходи для аварійного виходу, коридори. Є незручності з пандусом, його треба перенести, щоб пацієнти на візку могли комфортно потрапити у будівлю.

Антоніна Терещук розповіла, що за Нововолинським відділенням закріплено чотири мобільні бригади, у штаті працюють 47 осіб. Крім того, нещодавно до Нововолинського відділення додали пункт ЕМД селища Іваничі.

Справжнім випробуванням для персоналу став спалах коронавірусу, бригади безперервно виїжджали на виклики, працювали у посиленому режимі – повідомила завідувачка Нововолинського відділення.

Відрадно, що упродовж 2020-2021 років Нововолинське відділення екстреної медичної допомоги отримало від держави два автомобілі. Вони оснащені сучасним обладнанням для надання невідкладної допомоги. У тому числі апаратами для штучної вентиляції легень, балонами з киснем,  дефібриляторами, пульсоксиметрами. Цьогоріч для потреб відділення очікують ще один сучасний автомобіль «швидкої» допомоги.