“Хай дитинство буде щасливим!” : у Нововолинську відсвяткували День захисту дітей

У перший день літа та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у міському парку культури та відпочинку організували розважальну програму для наймолодших жителів громади.

“Хай дитинство буде щасливим!” – під таким гаслом відбулися ігри, конкурси, танці, ярмарок-продаж виробів місцевих майстрів.
Дітки змогли долучитися до конкурсу малюнку на асфальті “Чарівні кольори”, святкового концерту “Хай вічно сміється дитинство дзвінке”, розважально-ігрової програми “Світ дитячої творчості” та багато інших.

У парку відвідувачі фотографувалися з героями мультфільмів та переглянули показові виступи з брейкінгу, хіп-хопу та хаусу.

Напередодні, 31 травня, святкові заходи відбулися у міському клубі на 5-му мікрорайоні. Юні мешканці переглядали виставу лялькового театру та розважалися танцями.