У комунальному підприємстві «Нововолинськтеплокомуненерго» поінформували про проведені роботи у травні 2021 року

Упродовж місяці за кошти міського бюджету у Нововолинську та селищі Благодатному встановлено чотири лічильники теплової енергії.

Виконано повірку будинкових лічильників обліку теплової енергії (проведено повірку 97 лічильників, з них – 5 на ремонті).

Замінено теплові мережі та мережі гарячого водопостачання за адресами: 15-й мікрорайон, 10; вул. Миру, 3-5; вул. Грушевського, біля ЗОШ №3, б-р Шевченка, 30-32; вул. Шахтарська, 5; селище Благодатне, вул. Миру, 10.

Проведено гідравлічні випробовування труб систем централізованого опалення по масиву мікрорайону Шахтарського, та у центрі міста.