На онлайн нараді вивчали питання роботи підприємств теплопостачання

Заступник міського голови Олександр Громик взяв участь в онлайн нараді під головуванням заступниці Міністра розвитку громад та територій України Наталії Хоцянівської.

Обговорювали питання, що стосуються роботи підприємств теплопостачання. Зокрема, аналізували умови укладення договорів на постачання природного газу підприємствами теплопостачання в умовах запровадження ринку природного газу; законодавчі зміни у сфері надання комунальних послуг та формування тарифів на теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води; виконання вимог Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії від 9 лютого 2021 р. щодо визначення обсягів різниці в цінах природного газу, що підлягає відшкодуванню.

У нараді взяли участь директор КП «Нововолинськтеплокомуненерго» Олександр Мотика, головний економіст, юрисконсульт та спеціаліст підприємства.