У Нововолинську розпочали підготовку до встановлення пам’ятника Героям Революції Гідності та АТО

9 червня міський голова Борис Карпус провів робочу нараду спільно з нардепом Ігорем Гузем і головою громадської організації «Незламні нововолинці» Володимиром Демчуком.

Нещодавно завершився відкритий архітектурний конкурс і була обрана краща пропозиція пам’ятника. Ескіз-переможець був схвалений батьками й родичами загиблих, але з урахуванням їхніх побажань. Днями в Нововолинськ прибуде архітектор – автор проєкту. З ним обговорять усі деталі, оглянуть місце для спорудження, вислухають побажання дружин і матерів наших Героїв.

Народний депутат Ігор Гузь вболіває за те, щоб у Нововолинську чимшвидше спорудили цей меморіальний комплекс. З його ініціативи було виділено 500 тисяч гривень із субвенції на соціально-економічний розвиток. Така ж сума передбачена з другого траншу «соцеконому». Решту коштів докладатимуть з бюджету громади.
Будівництво триватиме в кілька етапів. Підрядник, який переможе в тендері, буде виконувати основні роботи з виготовлення та спорудження пам’ятника. Благоустрій території: викладення бруківки й облаштування доріжок, зелені насадження, лавочки та смітники, освітлення та відеонагляд – забезпечать власними силами.

Учасники зустрічі оглянули місце, де стоятиме монумент, обговорили деталі. За попередніми розрахунками, пам’ятник планують урочисто відкрити 14 жовтня, на свято Покрови Божої Матері та День захисника України.