Благоустрій спортмайданчика у Нововолинському ліцеї №1 – у руках мешканців

Стан спортивного майданчика у Нововолинському ліцеї №1 обговорили під час наради за участю заступниці міського голови Вікторії Скриннік, директора ліцею №1 Сергія Мороза, депутатів Володимира Шаповала, Віктора Ромашевського та спортивної громади.

Попередньо оглянувши майданчик Вікторія Скриннік виявила ряд недоліків: поламана огорожа, дірки на бігових доріжках та проросла трава.
Спорткомплекс знаходиться на балансі ліцею №1, як зазначив його директор Сергій Мороз, у межах своїх повноважень працівники слідкують за благоустроєм майданчика, однак не завжди мешканці дослухаються до зауважень адміністрації закладу. Також були зафіксовані непоодинокі факти вандалізму.

Спортивний комплекс допомагають тримати у належному стані директор СОКу “Шахтар” Володимир Цвид, керівник Нововолинського ЦФЗН “Спорт для всіх” Валентин Бортнічук та тренер ФК “Шахтар-Нововолинськ” Юрій Демус. Однак забезпечити правопорядок зможе тільки поліція.

Відтак було вирішено замінити огорожу на більш стійку, яка б витримувала удари м’яча, поставити попереджувальні таблички та залучити до контролю спортивної території поліцію та муніципальну варту.