Обмінялись досвідом оформлення житлових субсидій

Днями у Центрі надання адміністративних послуг відбулась робоча зустріч фахівців ЦНАПу та управління соціального захисту населення.

Разом з завідувачкою сектору прийому громадян відділу соціальних допомог та компенсацій Оленою Мартинюк вивчали найпоширеніші питання, які виникають під час оформлення житлових субсидій. Зокрема, кому призначається та не призначається допомога, який перелік документів обов’язково надати отримувачу субсидії, як налагодити роботу з клієнтами для їхнього максимального комфорту.

Нагадуємо: з травня 2021 року документи для оформлення житлової субсидії приймають у Нововолинському центрі надання адміністративних послуг, за адресою: проспект Дружби, 27, перший поверх, а також у Благодатному – вулиця Василя Стуса, 16. Крім того, фахівці Нововолинського ЦНАПу проводять прийом громадян щовівторка, середи та четверга у Грядах (вул. Лесі Українки, 4)