Міський голова побував у військовій частині у Володимирі-Волинському

У Володимирі-Волинському дислокується військова частина А2892. У її лавах служить чимало нововолинців. Влада громади, в міру бюджетних можливостей, допомагає нашим військовим.

У рамках Програми економічного та соціального розвитку Нововолинська передбачено фінансування для забезпечення військових частин. За ці кошти було придбано мініелектростанцію та безконтактний термометр.

16 червня міський голова Борис Карпус побував у військовій частині й особисто вручив прилади, які будуть передані нашим захисникам у зоні проведення операції об’єднаних сил.

Міський голова поспілкувався із т.в.о. командира військової частини, підполковником Олегом Комісарчуком. Він познайомив із нововолинцями, які проходять службу в полку, провів екскурсію територією та будівлями. Поговорили про проблеми та потреби.

– Спільно з депутатським корпусом намагатимемося знайти можливості, щоб полегшити умови служби нашим землякам і всім військовослужбовцям. Допомагати військовим – наш моральний обов’язок! Уже сьомий рік вони боронять кордони України від ворога. Військовим ми завдячуємо мирним небом і впевненим завтра! – наголосив Борис Карпус. – Бажаю захисникам України міцного здоров’я, витримки, наснаги та довгоочікуваного миру. Низький уклін вам за відданість, звитягу та мужність!